Voorjaarscompetitie 2020, teams en uitslagen

DINSDAG

 
Dames 1 | Dinsdagochtend 1e klasse Dames 1 | Dubbel 3e klasse Dames 2 | Dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
Magda van der Vlught (C) Monique van Dongen (C) Joke Ammerlaan (C)
Gill Zant Henriette Kramer Hennie Graman
Marja van ToL Lilian Castricum Joke Marbus
Linda van de Neut José van der Vaart Annemieke Nijenhuis
Jennifer Geleijn Donna May Corrie Aelbers
  Willeke Meijer  

DONDERDAG AVOND

 
8&9 Tennis 1 17+| 2e klasse
Stand, uitslagen en programma
Glenn Pools (C)
Marit Boone
Betty den Boer
Rob Dolderman
Diana Tabak

VRIJDAG OVERDAG

 
Heren 1 | Dubbel 50+ 3e klasse    
Stand, uitslagen en programma    
Rein Joren    
Hans Verbruggen    
Manus van Keulen    
Kees Jonker    
Aris Verbeek    

VRIJDAG AVOND

 
Heren 1 | dubbel 2e klasse Heren 2 | dubbel 3e klasse Heren 3 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
Gerard Dol (C) Bastiaan Bazen (C) Lenhard Biesheuvel (C)
Rob Ammerlaan Renato Rabelo Bert Spa
Frank Zuidervliet Eelco Roosma Martijn Stieva
Ferry Reinhart Gideon Bazen Robert Vink
Ferry Marbus Ab Noordam Robert Stieva
Leslie van Weerdebrug Gideon Schoof Piet Tameris
 
Heren 4 | dubbel 3e klasse Dames 1 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
John Tebbens (C) Joyce Blauwhoff (C)
Jaap Castricum Vanessa Braam
Johan Dekker Miriam Springintveld
Jeroen Verbeek Mariska Buis
Gideon Schoof Jessica Romkema
Pieter de Breuk  
Ed Tijmstra  

ZATERDAG

 
Heren 1 | 17+ 5e klasse Heren 1 | 17+ Dubbel 1e klasse Heren 2 | 17+ Dubbel 2e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
Robin Kruijsman (C) Erik Springintveld  (C)                          Bart Moerenhout (C)
Jurjen Engel Arthur Tates Derrek Eveleens
Coen van der Wal Frank Kors   Rodger Lemmens
Melvin Silvius Marcel Munsterman     Kemp de Ron
Jasper Blom Arnold Ensink                 Rob Diependaal
Kevin Janmaat Dick Alderden  
        
 
Heren 3 | 17+ Dubbel 3e klasse Gemengd dubbel 1 | 17+ 4e klasse Gemengd 1 | 17+ 2e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
Hannes van Landuyt (C) Isa Verheul (C) Armand van Westen (C)
Joey Wessels Nova Verheul Leo van Luling
Patrick Koster Timo Volkers Britt Springintveld
Mitchel Groenveld Wouter Starink Barbara Peters
Coen Fransen        
     
 
Gemengd 2 | 17+ 4e klasse Dames 1 | Dubbel 17+ 2e klasse Dames 2 | Dubbel 17+ 3e klasse
Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma Stand, uitslagen en programma
Suzanne Feis (C) Monique van Nee (C) Sadie Ras (C)
Peggy Huijben Jolanda van der Ham Tineke Stricker
Amel Wijnhout Anita van Dam Yvonne Vijfhuizen
Edgar Dibbelink Leonie Offerman Tamara Kerkstra
Silvan Wijnhout   Sylvia Kapteijn
     

ZONDAG

 
Heren 1 | 17+ 5e klasse
Stand, uitslagen en programma
Stefan Homan (C)
Egbert op't Hof
Jon van Lulling
Barry van den Heuvel
 

INVALLERS

Gino Ammerlaan
Marc den Boer
Tim Martens
Melchert Tensen