DINSDAG

Dames 1 | Dinsdagochtend 1e klasseDames 1 | Dubbel 3e klasseDames 2 | Dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Magda van der Vlught (C)Monique van Dongen (C)Joke Ammerlaan (C)
Gill ZantHenriette KramerHennie Graman
Marja van ToLLilian CastricumJoke Marbus
Linda van de NeutJosé van der Vaart
Annemieke Nijenhuis
Jennifer GeleijnDonna MayCorrie Aelbers
Willeke Meijer

DONDERDAG AVOND

8&9 Tennis 1 17+| 2e klasse
Stand, uitslagen en programma
Glenn Pools (C)
Marit Boone
Betty den Boer
Rob Dolderman
Diana Tabak

VRIJDAG OVERDAG

Heren 1 | Dubbel 50+ 3e klasse  
Stand, uitslagen en programma
Rein Joren
Hans Verbruggen
Manus van Keulen
Kees Jonker
Aris Verbeek

VRIJDAG AVOND

Heren 1 | dubbel 2e klasseHeren 2 | dubbel 3e klasseHeren 3 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Gerard Dol (C)Bastiaan Bazen (C)Lenhard Biesheuvel (C)
Rob AmmerlaanRenato RabeloBert Spa
Frank ZuidervlietEelco RoosmaMartijn Stieva
Ferry ReinhartGideon BazenRobert Vink
Ferry MarbusAb NoordamRobert Stieva
Leslie van WeerdebrugGideon SchoofPiet Tameris
Heren 4 | dubbel 3e klasseDames 1 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
John Tebbens (C)Joyce Blauwhoff (C)
Jaap CastricumVanessa Braam
Johan DekkerMiriam Springintveld
Jeroen VerbeekMariska Buis
Gideon SchoofJessica Romkema
Pieter de Breuk
Ed Tijmstra

ZATERDAG

Heren 1 | 17+ 5e klasseHeren 1 | 17+ Dubbel 1e klasseHeren 2 | 17+ Dubbel 2e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Robin Kruijsman (C)Erik Springintveld  (C)                         
Bart Moerenhout (C)
Jurjen Engel
Arthur TatesDerrek Eveleens
Coen van der WalFrank Kors  Rodger Lemmens
Melvin SilviusMarcel Munsterman    Kemp de Ron
Jasper BlomArnold Ensink                
Rob Diependaal
Kevin JanmaatDick Alderden
    
Heren 3 | 17+ Dubbel 3e klasseGemengd dubbel 1 | 17+ 4e klasseGemengd 1 | 17+ 2e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Hannes van Landuyt (C)Isa Verheul (C)Armand van Westen (C)
Joey WesselsNova VerheulLeo van Luling
Patrick KosterTimo VolkersBritt Springintveld
Mitchel GroenveldWouter StarinkBarbara Peters
Coen Fransen     
Gemengd 2 | 17+ 4e klasseDames 1 | Dubbel 17+ 2e klasseDames 2 | Dubbel 17+ 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Suzanne Feis (C)Monique van Nee (C)Sadie Ras (C)
Peggy HuijbenJoland van der Ham
Tineke Stricker
Amel WijnhoutAnita van DamYvonne Vijfhuizen
Edgar DibbelinkLeonie OffermanTamara Kerkstra
Silvan WijnhoutSylvia Kapteijn

ZONDAG

Heren 1 | 17+ 5e klasse
Stand, uitslagen en programma
Stefan Homan (C)
Egbert op't Hof
Jon van Lulling
Barry van den Heuvel

INVALLERS

Gino Ammerlaan
Marc den Boer
Tim Martens
Melchert Tensen