DINSDAG

Dames 1 | Dinsdagochtend 2e klasseDames 1 | Dubbel 3e klasseDames 2 | Dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Magda van der Vlught (C)Joke Ammerlaan (C)Monique Stigter (C)
Gill ZantHennie Graman
Henriette Kramer
Marja van ToLJoke MarbusLilian Castricum
Linda van de NeutAnnemieke NijenhuisJosé van der Vaart
Jennifer GeleijnCorrie AelbersDonna May
Willeke Meijer

VRIJDAG OVERDAG

Heren 1 | Dubbel 50+ 2e klasse  
Stand, uitslagen en programma
Rein Joren
Hans Verbruggen
Manus van Keulen
Kees Jonker
Aris Verbeek

VRIJDAG AVOND

Heren 1 | dubbel 2e klasseHeren 2 | dubbel 3e klasseHeren 3 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Gerard Dol (C)Bastiaan Bazen (C)John Tebbens (C)
Rob AmmerlaanRenato RabeloJaap Castricum
Frank ZuidervlietEelco RoosmaJohan Dekker
Rolf MaarsenGideon BazenJeroen Verbeek
Ferry MarbusAb NoordamEd Tijmstra
Gideon SchoofRemco van Oppen
Heren 4 | dubbel 3e klasseDames 1 | dubbel 3e klasseDames 2 | dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Lenhard Biescheuvel (C)Joyce Blauwhoff (C)Karin Volkers (C)
Bert SpaVanessa BraamLeonie Mantel
Martijn StievaMiriam SpringintveldSaskia Tameris
Robert VinkMariska BuisEbriena de Soet
Robert StievaJessica RomkemaDonna-May Schlosser-van Eijck
John v. LeeuwenManuela Bazen
Piet TamerisKim den Dekker

ZATERDAG

Heren 1 | 17+ 3e klasseHeren 2 | 17+ 4e klasseHeren 1 | 17+ Dubbel 1e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Eric Rijkmans (C)Tim Martens (C)Erik Springintveld  (C)                         
Barry SpringintveldMartijn Verbeek
Mark Springintveld
Maikel SchramaFred FeisFrank Kors  
Patrick HollemansMelchert Tensen
Marcel Munsterman    
Rody SpringintveldArnold Ensink                
Michael BlauwhoffDick Alderden
Perry Springintveld    
Heren 2 | 17+ Dubbel 3e klasseHeren 3 | 17+ Dubbel 3e klasseGemengd 1 | 17+ 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Bart Moerenhout (C)Rody Volkers (C)Armand van Westen (C)
Peter DaalmanWouter StarinkEdwin Aelbers
Kemp de RonTimo VolkersMonique Ammerlaan
Rob DiependaalRobert VinkDebby de Ron
Rodger Lemmers     
Barbara Peters
Derrek Eveleens
Gemengd 2 | 17+ 4e klasseDames 1 | Dubbel 17+ 2e klasseDames 2 | Dubbel 17+ 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Suzanne Feis (C)Alina Speelman (C)Sadie Ras (C)
Peggy HuijbenLinda van der Neut
Tineke Stricker
Amel Wijnhout Nicole van Kalmhout Jolanda vd Ham
Edgar DibbelinkMonique van NeeTamara Kerkstra
Silvan WijnhoutSylvia Kapteijn
Yvonne Vijfhuizen

ZONDAG

Heren 1 | 17+ 5e klasseHeren 2 | 17+ 5e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Stefan Homan (C)Wim Ammerlaan (C)
Egbert op't HofVincent Ammerlaan
Jon van LullingGino Ammerlaan
Barry van den HeuvelPaul Honcoop
Derk Veldhoen

INVALLERS

Simone de Blieck