DINSDAG

Dames 1 | 17+ 2e klasseDames 2 | 17+ 3e klasseDames 1 | 35+ Dubbel 3e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Magda van der Vlught (C)Monique Stigter (C)Joke Ammerlaan (C)
Gill ZantHenriette KramerHennie Graman
Marja van ToLLilian CastricumJoke Marbus
Linda van de NeutJosé van der Vaart
Annemieke Nijenhuis
Katje Mulder
Willeke Meijer

VRIJDAG OVERDAG

Heren 1 | 50+ Dubbel 3e klasse  
Stand, uitslagen en programma
Rein Joren
Hans Verbruggen
Manus van Keulen
Aris Verbeek
Kees Jonker

VRIJDAG AVOND

Heren 1 | 2e klasseHeren 2 | 3e klasse 
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Gerard Dol (C)Bastiaan Bazen (C)
Rob AmmerlaanGideon Bazen
Frank ZuidervlietRobert Vink
Rolf MaarsenEelco Roosma
Ferry Marbus
Jeroen Verbeek
Heren 3 | 3e klasseDames 1 | 3e klasse 
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Aart Stieva (C)Joyce Blauwhoff (C)
Lenhard Biesheuvel
Vanessa Braam
Boudewijn van der NeutMiriam Springintveld
Bert SpaMariska Buis
Arjo LanserJessica Romkema
Martijn Stieva

ZATERDAG

Heren 1 | 17+ 3e klasseHeren 2 | 17+ 4e klasseHeren 1 | 35+ Dubbel 1e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Eric Rijkmans (C)Tim Martens (C)Erik Springintveld  (C)                         
Barry SpringintveldMartijn Verbeek
Mark Springintveld
Maikel SchramaFred FeisFrank Kors  
Patrick HollemansMelchert Tensen
Marcel Munsterman    
Rody SpringintveldOlivier RoodenburgArnold Ensink                
Michael BlauwhoffDick Alderden
Perry Springintveld    
Heren 2 | 35+ Dubbel 2e klasseGemengd 1 | 17+ 5e klasseGemengd 2 | 17+ 6e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Peter Daalman (C)Armand van Westen (C)Suzanne Feis (C)
Bart MoerenhoutEdwin AelbersPeggy Guijben
Kemp de RonRob van der WoudeAmel Wijnhout
Rob DiependaalBritt Springintveld
Marije Roodenbrug
Rodger LemmersBarbara Peters
Edgar Dibbelink           
Derrek EveleensDebby de RonSilvan Wijnhout
Dames 1 | 35+ Dubbel 1e klasseDames 2 | 35+ Dubbel 2e klasse 
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programma
Alina Speelman (C)Sadie Ras (C)
Josette van Kalmthout
Tineke Stricker
Nicole van Kalmhout Jolanda vd Ham
Monique van NeeTamara Kerkstra
Yvonne Vijfhuizen

ZONDAG

Heren 1 | 17+ 5e klasseHeren 2 | 17+ 5e klasseGemengd 1 | 17+ 6e klasse
Stand, uitslagen en programmaStand, uitslagen en programmaa>Stand, uitslagen en programma
Stefan Homan (C)Wim Ammerlaan (C)
Isa Verheul (C)
Egbert op't HofVincent AmmerlaanNova Verheul
Jon van LullingGino AmmerlaanJudith van Veen
Barry van den HeuvelPaul HoncoopMarc den Boer
Derk VeldhoenNathan Alderden        

INVALLERS

Corrie Aelbers Dinsdag
Willy Offerman Dinsdag
Simone de Blieck