E50_sleutels-500x500
Captain of the Week“Captain of the Week” is een ervaren lid die een week lang het “tasje” in beheer heeft en verantwoordelijk is voor een goed verloop van de kantinediensten.

Als je kantinedienst hebt kun je bij de captain van de week het tasje met daarin de sleutel, wisselgeld en instructies ophalen en terugbrengen. Zou je dit als vrijwilliger ook wel een weekje voor de club willen doen, neem dan gerust contact met mij op.

Gerard Dol,
gdol@quicknet.nl.

Het rooster loopt van maandag tot en met zondag

weekdatumwieemail adrestelefoonnummer
1401 april t/m 07 aprilKarin Luitinkkarinlf@quicknet.nl0297-343969/06 19057869
1508 april t/m 14 aprilDerrek Eveleensderrek.eveleens@gmail.com0297 361853/ 06 12932844
1615 april t/m 21 aprilTon polsma.pols@quicknet.nl0297 340998/06 39607857
1722 april t/m 28 aprilShai & Ton Wassenburgtonchiwassenburg@ziggo.nl06 11365610
1829 april t/m 05 meiRein Jorenjorenrein@gmail.com0297 346955/06 13240463
1906 mei t/m 12 meiSylie Tóthsylietoth@gmail.com06 2149 0090
2013 mei t/m 19 meiMischa Cnossenm.cnossen@gmail.com06 24626773
2120 mei t/m 26 meiTon Polsma.pols@quicknet.nl0297 340998/06 39607857
2227 mei t/m 02 juniKarin Luitinkkarinlf@quicknet.nl0297-343969/06 19057869
2303 juni t/m 09 juniDerrek Eveleensderrek.eveleens@gmail.com0297 361853/ 06 12932844
2410 juni t/m 16 juniShai & Ton Wassenburgtonchiwassenburg@ziggo.nl06 11365610
2517 juni t/m 23 juniJoke Verzaaljokeverzaal@gmail.com
2624 juni t/m 30 juniRein Jorenjorenrein@gmail.com0297 346955/0613240463
2701 juli t/m 07 juli
2808 juli t/m 14 juli
2915 juli t/m 21 juli Herman Heijtelhheijtel@gmail.com0297 324715
3022 juli t/m 28 juliHerman Heijtelhheijtel@gmail.com0297 324715
3129 juli t/m 04 augShai & Ton Wassenburgtonchiwassenburg@ziggo.nl06 11365610
3205 aug t/m 11 aug
3312 aug t/m 18 aug
3419 aug t/m 25 aug
3526 aug t/m 01 sept
3602 sept t/m 08 septCo Grotzenbauchcohans@ziggo.nl0297320125/ of 0622933985
3709 sept t/m 15 septCo Grotzenbauchcohans@ziggo.nl0297320125/ of 0622933985
3816 sept t/m 22 septShai & Ton Wassenburgtonchiwassenburg@ziggo.nl06 11365610
3923 sept t/m 29 sept
4020 sept t/m 06 okt
4107 okt t/m 13 okt